ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Sinanpaşa Mahallesi

Beşiktaş’ın Sinanpaşa Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Beşiktaş Sinanpaşa Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sinanpaşa Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Beşiktaş’tan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Sinanpaşa Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Akmazçeşme Sokak
Alabeyi Sokak
Altıntaş Sokak
Aşık Garip Sokak
Çelebi Oğlu Sokak
Çigdem Sokak
Derne Sokak
Hacı Mustafa Çk.
Hattat Tahsin Sokak
Ihlamurdere Cadde
Köşeli Sokak
Köyiçi Mektep Sokak
Küçük Remzi Sokak
Maşuklar Yokuşu Sokak
Selamlık Cadde
Sinan Paşa Köprü Sokak
Süleyman Seba Cadde
Şair Nedim Cadde
Şair Veysi Sokak
Şehit Asım Cadde
Şehit Dursun Bakan Sokak
Yeni Hamam Sokak
Yenilik Sokak

Beşiktaş’tan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet