ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Ortaköy Mahallesi

Beşiktaş’ın Ortaköy Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Beşiktaş Ortaköy Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ortaköy Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Beşiktaş’tan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Ortaköy Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Ahmet Adnan Saygun Cadde
Ambarlıdere Sokak
Asmalı Hamam Sokak
Ayaydın Sokak
Aydınlık Sokak
Bulgurcu Sokak
Canan Sokak
Cudi Efendi Sokak
Dereboyu Cadde
Duvarcı Sokak
Gırcıoğlu Sokak
Gültekin Arkası Sokak
Gültekin Sokak
Gürcükızı Sokak
Hazerfen Sokak
Kireçhane Sokak
Kuyu Sokak
Leylek Yuvası Sokak
Marmara Sitesi Yolu Sokak
Maslak Sokak
Mecidiye Köprüsü Sokak
Muallim Naci Cadde
Müsaip Sokak
Orkide Sokak
Ortabayır Sokak
Portakal Yokuşu Cadde
Reşat Ağa Sokak
Sarıefe Sokak
Şair Necati Sokak
Şıracı Sokak
Tüfekçi Bahri Sokak
Türk Hava Yolları Sitesi Yolu Sokak
Urgancı Sokak
Yusuf Bali Sokak

Beşiktaş’tan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet