ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Nispetiye Mahallesi

Beşiktaş’ın Nispetiye Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Beşiktaş Nispetiye Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Nispetiye Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Beşiktaş’tan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Nispetiye Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

 

Altın Sokak
Aslı Sokak
Aydın Sokak
Başa Sokak
Başlık Sokak
Belediye Sitesi Yolu Sokak
Bilgin Sokak
Binbaşı Nazım Kaptan Sokak
Birlik Sokak
Bronz Sokak
Büyükdere Sokak
Cahit Aybar Sokak
Doğa Sokak
Engin Sitesi Yolu Sokak
Fecri Ebcioğlu Sokak
Gazi Güçnar Sokak
Gözde Sokak
Gümüş Sokak
Hakkı Şehit Han Sokak
Ilgın Sokak
İnci Sokak
Koru Sokak
Malazgirt Sokak
Metehan Sokak
Müderris Salih Rüştü Sokak
Nihan Sokak
Nisbetiye Cadde
Okul Sokak
Peker Sokak
Petrol Sitesi Yolu Sokak
Pırlanta Sokak
Safir Sokak
Saydam Sokak
Sedef Sokak
Selvi Sokak
Siral Sitesi
Tören Sokak
Yakut Sokak
Yücel Sokak

Beşiktaş’tan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet