ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Konaklar Mahallesi

Beşiktaş’ın Konaklar Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Beşiktaş Konaklar Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Konaklar Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Beşiktaş’tan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Konaklar Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Akağaç Sokak
Akarsu Cadde
Akasyalı Sokak
Akçam Sokak
Çınar Sokak
Emek Sokak
Faruk Nafiz Çamlıbel Sokak
Göknar Sokak
Ihlamur Sokak
İhsan Hilmi Alantar Sokak
İzzetin Aksalur
Ladin Sokak
Meşeli Sokak
Mimoza Sokak
Orgeneral İzzetin Aksalur
Oyak Sitesi Sokak
Selvili Sokak
Söğüt Sokak
Şebboy Sokak
Şehit Yalçın Ayhan Sokak
Zencefil Sokak

Beşiktaş’tan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet