ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Cihannüma Mahallesi

Beşiktaş’ın Cihannüma Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Beşiktaş Cihannüma Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Cihannüma Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Beşiktaş’tan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Cihannüma Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Abbasağa Sokak
Abbasağa Aralığı Sokak
Abbasağa Cami Sokak
Akdoğan Sokak
Akmazçeşme Sokak
Bostancı Başı Sokak
Bostancı Veli Sokak
Camcı Hüseyin Sokak
Cihannüma Sokak
Dalbudak Sokak
Dörtyüzlüçeşme Sokak
Eskiyıldız Cadde
Faruk Canıtez Sokak
Hüsnü Savman Sokak
İlhan Sokak
İsmailiye Sokak
Mazhar Paşa Sokak
Mehmet Ali Bey Sokak
Muhtar Evvel Sokak
Ressam Hamdi Bey Sokak
Salihefendi Aralığı Sokak
Selamlık Cadde
Serencebey Yokuşu
Şehit Kazım Sokak
Tatar Hüseyin Sokak
Yeni Mahalle Fırın Sokak
Yıldız Cadde

Beşiktaş’tan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet