ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Zeytinlik Mahallesi

İstanbul Bakırköy‘ün Zeytinlik Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Bakırköy Zeytinlik Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Zeytinlik Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Bakırköy’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Zeytinlik Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Bilgi Sokak
Cumhuriyetçi Sokak
Ebuziya Cadde
Ekrem Bey Sokak
Fahri Korutürk Cadde
Fahri Korutürk Çıkmazı Sokak
Fazıl Paşa Sokak
Fişekhane Cadde
Halit Ziya Uşaklıgil Cadde
Halkçı Sokak
Hoca Hasan Sokak
İzci Sokak
Lamibey Sokak
Mabet Sokak
Milliyetçi Sokak
Mor Menekşe Sokak
Odabaşı Sokak
Ömer Naci Sokak
Pancar Sokak
Ray Sokak
Sporcu Sokak
Şehit Nusret Sokak
Taşevler Sokak
Türkçü Sokak
Yakutlu Sokak
Yakut Sokak

Bakırköy’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet