ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Cevizlik Mahallesi

İstanbul Bakırköy‘ün Cevizlik Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Bakırköy Cevizlik Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Cevizlik Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Bakırköy’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Cevizlik Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Allale Sokak
Asmalı Sakız Sokak
Banyolar Sokak
Beyaz Güvercin Sokak
Beyaz Zambak Sokak
Dantelacı Sokak
Ebuziya Cadde
Fahri Korutürk Cadde
Hafız Çıkmazı Sokak
Hallaç Hüseyin Sokak
Hamam Sokak
Hamdipaşa Mektebi Sokak
Hatboyu Çıkışı Sokak
Huban Sokak
Hüsreviye Sokak
İmren Sokak
İskele Cadde
İstanbul Cadde
İzzet Molla Sokak
Kartopu Sokak
Kırmızı Şebboy Sokak
Mor Sümbül Sokak
Muhasebeci Sokak
Muhtar Halit Kral Sokak
Münir Özkul Sokak
Niyazi Bey Sokak
Reyhan Sokak
Sakızlı Bostan Sokak
Sakızlı Yalı Sokak

Bakırköy’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet