ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Basınköy Mahallesi

İstanbul Bakırköy‘ün Basınköy Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Bakırköy Basınköy Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Basınköy Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Bakırköy’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Basınköy Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Ahmet Cevdet İkdam Cadde
Atayurt Cadde
Bilgili Sokak
Çekmece Yolu Cadde
Çınar Sokak
Derya Önü Sokak
Elif Sokak
Emre Sokak
Florya Cadde
Gülçiçeği Sokak
Karaağaç Sokak
Leylak Sokak
Onur Sokak
Özer Sokak
Perihan Sokak
Plevne Sokak
Sözer Sokak
Şebnem Sokak
Tepe Sokak
Teyyareci Sami Uçan Sokak
Vali Konağı Cadde
Yan Sokak

Bakırköy’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet