ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Ataköy 3-4-11. Kısım Mahallesi

İstanbul Bakırköy‘ün Ataköy 3-4-11. Kısım Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Bakırköy Ataköy 3-4-11. Kısım Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ataköy 3-4-11. Kısım Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Bakırköy’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Ataköy 3-4-11. Kısım Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Adnan Kahveci Bulvar
Ak Mescit Sokak
Behçet Kemal Çağlar Cadde
Cevat Dursunoğlu Cadde
Dr. Remzi Kazancıgil Cadde
Gençler Cadde
Havacı Feza Sokak
Kilitbahir Sokak
Makbule Atadan Cadde
Melisa Sokak
Refet Bele Sokak
Rıo De Janeıro Cadde
Zuhuratbaba Cadde

Bakırköy’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet