ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Ataşehir

İstanbul’da Ataşehir Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Ataşehir’de Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Ataşehir’in Atatürk Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Fetih Mahallesi, İçerenköy Mahallesi, İnönü Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Örnek Mahallesi, Yenisahra Mahallesi, Yenişehir Mahallesi merkezinde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmeti verilmektedir.

Ataşehir Atatürk Mah., Barbaros Mah., Fetih Mah., İçerenköy Mah., İnönü Mah., Küçükbakkalköy Mah., Mustafa Kemal Mah., Örnek Mah., Yenisahra Mah. merkez, Yenişehir Mah. merkezi dışında şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ataşehir’de Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ataşehir’den Kablonet Aboneliği için Tel: 0 850 888 0 126

Online Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat müşteri ilişkileri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.