ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Bey Mahallesi

Gaziantep Şahinbeynin Bey Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Gaziantep Bey Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bey Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Gaziantep’ten Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Bey Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

1001 Nolu Sokak

1002 Nolu Sokak

1003 Nolu Sokak

1004 Nolu Sokak

Abdullah Edip Cadde

Ali Veli Çıkmaz Sokak

Atatürk Bulvar

Bay Sokak

Burnu Kara Çıkmaz Sokak

Çınarlı Sokak

Eblehan Cadde

Eğrim Sokak

Eski Sinema Sokak

Eyüpoğlu Cadde

Hanifioğlu Sokak

Hürriyet Cadde

İlyas Çıkmazı Sokak

İstasyon Cadde

Kemal Köker Cadde

Mehmet Tevfik Uygunlar Sokak

Noter Hakkı Sokak

Sacır Sokak

Tufah Hamam Cadde

Turan Sokak

Gaziantep’te Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Gaziantep’te Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet