ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Akyol Mahallesi

Gaziantep Şahinbeynin Akyol Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Gaziantep Akyol Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Akyol Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Gaziantep’ten Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Akyol Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

3001 Nolu Sokak
3002 Nolu Sokak
Akyol Cadde
Atatürk Bulvar
Bölük Emini Sokak
Çırçır Çıkmaz Sokak
Dağlı Ömer Sokak
Doğumevi Sokak
Eblehan Cadde
Elbistanlı Çıkmaz Sokak
Ferhadiye Sokak
Hasta Mehmet Sokak
Karabeşe Çıkmaz Sokak
Kara Sokak
Körükçü Hafız Sokak
Mavi Sokak
Mehmet Çavuş Çıkmaz Sokak
Musa Sokak
Mustafa Baba Sokak
Müfide Ferit Cadde
Müslüm Çıkmaz Sokak
Sabit Çıkmaz Sokak
Sadık Çavuş Sokak
Saraç Mehmet Sokak
Sarı Hastane Sokak
Şaban Sokak
Tufah Hamam Cadde
Yalnızhane Sokak

Gaziantep’te Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Gaziantep’te Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet