ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Hoşnudiye Mahallesi

Eskişehir Tepebaşı’nda Hoşnudiye Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Tepebaşı Hoşnudiye Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hoşnudiye Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Eskişehir’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Hoşnudiye Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

 

Altın Sokak

Başak Sokak

Bayrak Sokak

Bayramyeri Sokak

Cengiz Topel Cadde

Demirspor Sokak

Hacet Sokak

İskender Sokak

İsmetinönü-1 Cadde

Kadife Çiçeği Sokak

Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cadde

Kolcu Sokak

Köprülü Sokak

Mustafa Kemal Atatürk Cadde

Nayman Sokak

Nazım Hikmet Sokak

Oytun Sokak

Porsuk Bulvarı Ahmet Kanatlı Cadde

Safiyet Sokak

Sağın Sokak

Siloönü Sokak

Soydan Sokak

Tacin Sokak

Tunç Sokak

Vardar Sokak

Vural Sokak

Yalın Sokak

Eskişehir Tepebaşı’nda Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Eskişehir Tepebaşı’nda Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet