ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Kırmızıtoprak Mahallesi

Eskişehir Odunpazar’ında Kırmızıtoprak Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Odunpazarı Kırmızıtoprak Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kırmızıtoprak Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Eskişehir’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Kırmızıtoprak Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

 

Adasal Sokak

Alptekinler Sokak

Atak Sokak

Aydınlıkevler Sokak

Aydoğan Sokak

Aytunç Sokak

Bilge Sokak

Çatal Sokak

Dar Sokak

Doğdu Sokak

D.S.İ. Sokak

Emin Sokak

Ercan Sokak

Erenöz Sokak

Gülçiçek Sokak

Kaan Sokak

Koca Sokak

Kutlugün Sokak

Mustafa Kemal Atatürk Cadde

Örnek Sokak

Pekcan Sokak

Porsuk Bulvarı Nil Sokak

Sedir Sokak

Selvi Sokak

Tandoğan Sokak

Tarlabaşı Sokak

Taşköprü Cadde

Taşova Sokak

Ufuktan Sokak

Vali Ali Fuat Güven Cadde

Vasıf Bey Sokak

Vişne Sokak

Yeliz Sokak

Yenice Sokak

Yenipazar Sokak

Yörük Sokak

Eskişehir Odunpazarı’nda Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Eskişehir Odunpazarı’nda Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet