ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

İstiklal Mahallesi

Eskişehir Odunpazar’ında İstiklal Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Odunpazarı İstiklal Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İstiklal Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Eskişehir’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

İstiklal Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

 

Adalar Sokak

Akınlar Sokak

Başan Sokak

Başarılı Sokak

Cami Sokak

Çandarlı Sokak

Çınarcık Sokak

Çınar Sokak

Demirciler Sokak

Duru Sokak

Ertuğrul Bey Sokak

Esen Sokak

İki Eylül Cadde

Kabaağaç Sokak

Konuk Sokak

Metin Bey Sokak

Mustafa Kemal Atatürk Cadde

Nurgül Sokak

Porsuk Bulvar

Reşadiye Cadde

Reşadiye Esnafı Sokak

Santral Sokak

Selim Sokak

Sökmener Sokak

Şair Fuzuli Cadde

Şirin Sokak

Ulubat Sokak

Yalaman Çıkmazı-1 Küme Evler

Yalaman Sokak

Yeşiltepe Sokak

Eskişehir Odunpazarı’nda Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Eskişehir Odunpazarı’nda Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet