ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Gültepe Mahallesi

Eskişehir Odunpazar’ında Gültepe Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Odunpazarı Gültepe Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Gültepe Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Eskişehir’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Gültepe Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Asalet Sokak

Aşama Sokak

Başyayla Sokak

Darlı Sokak

Dilektepe Sokak

Doç.Dr. Mustafa Öç Sokak

Erdiren Sokak

Gençlik Bulvar

Giray Sokak

Gökkubbe Sokak

Gökler Sokak

Güzideler Sokak

Hasretlik Sokak

İnciköy Sokak

J. Er Mehmet Alp Cadde

J. Er Nevzat Alper Sokak

Kayacan Sokak

Meltem Sokak

Nusret Sokak

Öğütveren Sokak

Peker Sokak

Prof.Dr. İhsan Sarıkardaşoğlu Sokak

Prof.Dr.Yahya Özsoy Sokak

Seray Sokak

Şehit Yzb. T.Güngör Cadde

Talep Sokak

Varcan Sokak

Yamanel Sokak

Zülfikar Sokak

Eskişehir Odunpazarı’nda Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Eskişehir Odunpazarı’nda Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet