ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Gökmeydan Mahallesi

Eskişehir Odunpazar’ında Gökmeydan Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Odunpazarı Gökmeydan Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Gökmeydan Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Eskişehir’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Gökmeydan Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Adım Sokak

Betül Sokak

Borsa Cadde

Canay Sokak

Cumhuriyet Bulvar

Duygu Sokak

Ecesultan Sokak

Faruk Şükrü Cadde

Fidangül Sokak

Gökçin Sokak

Gönen Sokak

Gülcan Sokak

Huzurveren Sokak

İbni Sina Sokak

Kağıthane Sokak

Kirazlı Sokak

Laleler Sokak

Menekşelik Sokak

Metris Sokak

Nilgün Sokak

Ondokuz Mayıs Cadde

Samur Sokak

Sarar Cadde

Sarmaşıklı Sokak

Sarper Cadde

Şehit Öğretmen Mustafa Coşkun Sokak

Taştepe Sokak

Turnalar Sokak

Ulus Cadde

Zafer Sokak

Eskişehir Odunpazarı’nda Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Eskişehir Odunpazarı’nda Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet