ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Arifiye Mahallesi

Eskişehir Odunpazar’ında Arifiye Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Odunpazarı Arifiye Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Arifiye Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Eskişehir’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Arifiye Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Adil Sokak

Adliyeciler Sokak

Alaeddin Cadde

Atilla Sokak

Belediye Sokak

Bilgiç Sokak

Bilir Sokak

Dönemeç Sokak

Hamamyolu Cadde

Hüseyin Cahit Sokak

İbrahim Karaoğlanoğlu Cadde

İki Eylül Cadde

İnhisar Sokak

Kıbrıs Şehitleri Cadde

Kireççiler Sokak

Mustafa Kemal Atatürk Cadde

Müftülük Sokak

Okullar Sokak

Özger Sokak

Öztopçu Sokak

Postane Sokak

Reşadiye Cadde

Sencer Sokak

Süleyman Çakır Cadde

Tanış Sokak

Tayfun Sokak

Türe Sokak

Yediler Sokak

Yenigün Sokak

Eskişehir Odunpazarı’nda Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Eskişehir Odunpazarı’nda Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet