ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Yenimahalle Mahallesi

Bursa Yıldırım‘ın Yenimahalle Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yıldırım Yenimahalle Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yenimahalle Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Yıldırım’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Yenimahalle Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

14. Okul Sokak

1.Fırın Sokak

2.Oluklu Sokak

2.Özer Sokak

4.Dere Çıkmaz Sokak

4.Küçük Sokak

4.Sinan Sokak

5.Merdivenli Sokak

6.Merdivenli Sokak

6.Yonca Sokak

8.Dağ Sokak

9.Orta Sokak

Balabancık Cadde

Çimen Cadde

Devrengeç Cadde

Fındıklıçeşme Sokak

Göksel Çıkmaz Sokak

Kırgızlar Sokak

Küçüksinan Sokak

Park Cadde

Şehit Asteğmen Oksan Altanay Cadde

Vidinli Sokak

Bursa Yıldırım’da Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet