ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Umurbey Mahallesi

Bursa Yıldırım‘ın Umurbey Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yıldırım Umurbey Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Umurbey Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Yıldırım’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Umurbey Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

11.Dere Sokak

11.Yayla Sokak

3.Ihlamur Sokak

4.Akyüz Sokak

4.Efe Sokak

4.Merdivenli Sokak

5.Umurbey Sokak

5.Yan Sokak

6.Eğri Sokak

6.Hamam Sokak

6.Park Sokak

7.Engin Sokak

9.Esen Sokak

Abdullahefendi Sokak

Akçardak Sokak

Alkan Sokak

Aygören Sokak

Çeşmeli Sokak

Çimen Cadde

Cıngıllı Sokak

Çobanbey Cadde

Fabrika Sokak

Hacıiskender Sokak

Hamam Aralığı Sokak

İkamet Edilmeyecek Umr. Sokak

Kapıcı Cadde

Kapıcı Sokak

Kuleliler Sokak

Mehmetçavuş Sokak

Namazgah Cadde

Sakaldöken Cadde

Ş.Top.Bnb.Ufuk Rodoplu Sokak

Bursa Yıldırım’da Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet