ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Hocataşkın Mahallesi

Bursa Yıldırım‘ın Hocataşkın Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yıldırım Hocataşkın Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hocataşkın Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Yıldırım’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Hocataşkın Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

10.Dere Sokak
1.Çatal Sokak
1.Hisar Sokak
2.Beyazıt Sokak
2.Cami Çıkmaz Sokak
2.Medrese Çıkmaz Sokak
2.Taşkın Sokak
3.Dere Çıkmaz Sokak
6.Okul Sokak
7.Aralık Sokak
7.Cami Sokak
Çeşmealanı Sokak
Dikyokuş Sokak
Emirsultan Cadde
Feyzullah Sokak
İkamet Verilmeyecek Sokak
İncirli Cadde
Köprü Sokak
Mezarlık Sokak
Şible Cadde
Teker Sokak
Yoğurtçu Sokak

Bursa Yıldırım’da Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet