ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Muradiye Mahallesi

Bursa Osmangazi‘nin Muradiye Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Osmangazi Muradiye Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Muradiye Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Osmangazi’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Muradiye Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

12.Güzel Sokak

1.Gürel Sokak

1.Oğuz Sokak

2.Cem Sokak

2.Murat Cadde

2.Ülker Sokak

3.Dere Çıkmazı Sokak

3.Merdivenli Sokak

5.Can Sokak

5.Emek Sokak

7.Aralık Sokak

7.Huzur Sokak

8.Çilek Sokak

Aldemir Sokak

Beşikçiler Cadde

Çekirge Cadde

Hamzabey Cadde

Hulkibey Cadde

Kaptanlar Sokak

Kültür Çıkmazı Sokak

Naim Sokak

Postekiciler Sokak

Prof.Dr.Halil İnalcık Sokak

Savaş Çıkmazı Sokak

Sırakavaklar Sokak

Tetik Sokak

Bursa Osmangazi’de Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet