ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Maksem Mahallesi

Bursa Osmangazi‘nin Maksem Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Osmangazi Maksem Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Maksem Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Osmangazi’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Maksem Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

10.Dere Sokak

17.Çeşme Sokak

1.Okul Sokak

1.Yeni Çıkmazı Sokak

2.Alaşar Cadde

2.Karabaş Sokak

2.Okul Sokak

3.Külhan Sokak

3.Mehtap Sokak

4.Fener Sokak

5.Çardak Sokak

8.Murat Sokak

Başçı Sokak

Çinkolukahve Sokak

Gökdere Boğazı Sokak

Gönenç Sokak

İnanç Çıkmazı Sokak

İnanç Sokak

Karabaş Sokak

Köprü Cadde

Maksem Cadde

Moralı Sokak

Öğreten Sokak

Okullar Sokak

Osmanbey Çıkmazı Sokak

Pınarbaşı Cadde

Şehide Atiye Hanım Sokak

Bursa Osmangazi’de Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet