ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Çırpan Mahallesi

Bursa Osmangazi‘nin Çırpan Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Osmangazi Çırpan Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çırpan Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dileÇekirgekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Osmangazi’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Çırpan Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

13.Aydın Sokak

1.Altıparmak Sokak

1.Çeri Sokak

1.Çınarlı Sokak

1.Durak Sokak

1.Ergün Sokak

1.Fırın Sokak

1.Karaosman Sokak

1.Koru Sokak

1.Sümer Sokak

1.Tahir Sokak

2.Anadolu Sokak

2.Güçlü Sokak

2.Kutu Sokak

2.Sümer Sokak

3.İpek Sokak

3.Sümer Sokak

3.Uslu Sokak

3.Uysal Sokak

7.Okul Sokak

Bursalı Tahir Cadde

Darmstad Cadde

Değirmen Cadde

İlkbahar Cadde

Kıbrıs Şehitleri Cadde

Merinoslu Sokak

Sağ Sokak

San Sokak

Stadyum Cadde

Bursa Osmangazi’de Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet