ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Ataevler Mahallesi

Bursa Nilüfer‘in Ataevler Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Nilüfer Ataevler Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ataevler Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Nilüfer’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Ataevler Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Ahmet Haşim Sokak
Akpelin Sk.
Akpelin Sokak
Ali Rıza Bey Cadde
Arda(230) Sokak
Aslanağzı Sokak
Ata(230) Cadde
Belde Sokak
Cihan(230) Sokak
Divan(230) Sokak
Eğitim(230) Sokak
Fuzuli Cadde
Gazi Osman Paşa Cadde
Işıktepe Cadde
Kelebek (230) Sokak
Müjde (230) Sokak
Nene Hatun Cadde
Nil (230) Sokak
Nilüfer Hatun Cadde
Okul (230) Sokak
Sahil Sokak
Sedir (230) Sokak
Selçukbey Sokak
Ulaşım Sokak
Umut (230) Sokak
Vadi Sokak
Yaprak (230) Sokak
Yılmaz Akkılıç Cadde

Bursa Nilüfer’de Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet