ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Nilüfer

Bursa Nilüfer’de Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Nilüfer’de Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Nilüfer’in 23 Nisan Mahallesi, 100.Yıl Mahallesi, 29 Ekim Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Ataevler Mahallesi, Barış Mahallesi, Beşevler Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Ertuğrul Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Fethiye Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, Karaman Mahallesi, Konak Mahallesi, Kültür Mahallesi, Üçevler Mahallesi, Yüzüncü Yıl Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmeti verilmektedir.

Nilüfer ilçesi mahallelerinden 23 Nisan Mah. Merkez, 29 Ekim Mah. merkez, 100.yıl mahallesi, Ataevler Mah. Merkez, Barış Mah. Merkez, Beşevler Mah. Merkez, Cumhuriyet Mah. Merkez, Çamlıca Mah. Merkez, Ertuğrul Mah., Esentepe Mah. Merkez, Fethiye Mah. Merkez, İhsaniye Mah. Merkez, Karaman Mah. Merkez, Konak Mah. Merkez, Kültür Mah. Merkez, Üçevler Mah. merkezi dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nilüfer’de Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa Nilüfer’den Türksat Kablonet (uydunet) Aboneliği için Tel: +90 850 888 0 126

Online Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Nilüfer Abone Merkezi adresimiz

Konak Mah. Yıldırım Cad. Tomurcuk Sok. No:2 Nilüfer – BURSA

kablotv

Kablotv

kablonet uydunet internet