ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Eski Kuyumcular Mahallesi

Balıkesir Karesi’nin Eski Kuyumcular Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Karesi Eski Kuyumcular Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Eski Kuyumcular Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Karesi’den Kablonet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Eski Kuyumcular Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

12_Milli Kuvvetler Cadde
1.Çankaya Sokak
Abdulgafur Efendi Cadde
Akkuyu Sokak
Alparslan Sokak
Anafartalar Cadde
Aşık Sokak
Atalar Cadde
Aygıt Sokak
Bankalar Sokak
Çağrı Sokak
Çankaya Çıkmazı Sokak
Çankaya Sokak
Çavuş Sokak
Gedik Sokak
Gelin Sokak
Hacı Gaybı Sokak
Hisler Bulvarı Sokak
Hükümet Cadde
İpek Sokak
Irmak Sokak
Iştınlı Sokak
Keçeciler Sokak
Kızılay Cadde
Lale Sokak
Mekik Sokak
Milli Kuvvetler Cadde
Muzaffer Uzkur Sokak
Salih Tozan Cadde
Tevfik Sağlam Paşa Sokak
Vasıf çınar Cadde
Yeşilli Cadde
Yeşil yol Sokak

Karesi’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet