ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Hacı Yusuf Mahallesi

Balıkesir Bandırma’nın Hacı Yusuf Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Bandırma Hacı Yusuf Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hacı Yusuf Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Bandırma’dan Kablonet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Hacı Yusuf Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmeti nerelerde var?

101 Sokak
102 Sokak
103 Sokak
1.Okul Sokak
2. Okul Sokak
35 Sokak
36 Sokak
38 Sokak
39 Sokak
Adalet Cadde
A. Müftüoğlu Sokak
Eser Sokak
Hacı Yusuf Sokak
Hükümet Cadde
İsmet İnönü Cadde
İstiklal Cadde
Kaşif Acar Cadde
Kurtuluş Cadde
Levent Cadde
Mezbaha Sk.
M.Fevzi Çakmak Cadde
Mücahitler Sokak
Ortaokul Cadde
Santral Cadde
Valide Sokak
Vecihi Bey Cadde
Vedat Örüç Sokak
Yalı Sokak
Yüksel Sokak

Bandırma’dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet