ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Hasan Basri Çantay Mahallesi

Balıkesir Altıeylül’ün Hasan Basri Çantay Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Altıeylül ilçesi Hasan Basri Çantay Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hasan Basri Çantay Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Altıeylül’den Kablonet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Hasan Basri Çantay Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmeti nerelerde var?

Atatürk Cadde
Bağ Sokak
Bahçe Sokak
Barbaros Sokak
Biçer Sokak
Çağlayan Sokak
Cengiz Topel Cadde
Çiçek Sokak
Çimen Sokak
Fevzi Çakmak Cadde
Kartal Sokak
Mutlu Sokak
Park Arkası Sokak
Park Sokak
Turan Sokak
Yeni Sokak
1.Çiçek Sokak
Çam Sokak
Çelebi Sokak
Dirsek Sokak
Karagöz Sokak
Oktay Sokak
Öz Sokak
Yağdıran Sokak

Altıeylül’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet