ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Altı Eylül Mahallesi

Balıkesir Altıeylül’ün Altı Eylül Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Altıeylül ilçesi Altı Eylül Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Altı Eylül Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Altıeylül’den Kablonet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Altı Eylül Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmeti nerelerde var?

1.Çakıcı Sokak
Anafartalar Cadde
Atalar Cadde
Çakıcı Sokak
Çiçek Sokak
Çiğdem Sokak
Çıkmaz Sokak
Gül Sokak
Keçeci Sokak
Kızılay Cadde
Okul Sokak
Saray Sokak
Uzun Döşeme Sokak
Vasıfçınar Cadde
Akatlar Sokak
Altıeylül Sokak
Doğru Sokak
Kırgız Sokak
Murat Göçer Sokak
Serenlikuyu Sokak
Seren Sokak

Altıeylül’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet