ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Altıeylül

Balıkesir Altıeylül’de Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Altıeylül ilçesi için Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Altı Eylül ilçesi 1.Gündoğan Mahallesi, Altı Eylül Mahallesi, Bahçelievler MahallesiGümüşçeşme Mahallesi, Hacı İlbey Mahallesi, Hasan Basri Çantay Mahallesi, Kasaplar Mahallesi, Plevne Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Balıkesir’in 1.Gündoğan Mah. Merkez, Altı Eylül Mah. Merkez, Bahçelievler Mah. Merkez, Dinkçiler Mah. Merkez, Gümüşçeşme Mah. Merkez, Hacı İlbey Mah. Merkez, Hasan Basri Çantay Mah. Merkez, Kasaplar Mah. Merkez, Plevne mahallelerinin dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Balıkesir’de Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Sınırsız fiber internet Kablonet, dijital televizyon platformu Kablotv ve Kabloses Kampanyaları hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Balıkesir Altıeylül’den Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için Tel: 0 850 888 0 126

Online Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Balıkesir Türksat Kablonet Kablotv Abone Merkezleri

* Altıeylül İlçesi Altıeylül Mahallesi Keçeci sok no: 20/A (KURTDERELİ HEYKELİ YANI) – Merkez / Balıkesir
* Paşabayır Mh. Ordu Cd. No: 16/A – Bandırma / Balıkesir
Tel: 0850 888 0 126

kablonet uydunet internet

kablotv