ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Emniyet Mahallesi

Ankara Yenimahalle’de Emniyet Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yenimahalle Emniyet Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Emniyet Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ankara’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Emniyet Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

 

Abant 2 Cadde

Abant Cadde

Afet Sokak

Afitap Sokak

Ahududu Sokak

Akyol Sokak

Alemdar Cadde

Alparslan Türkeş Cadde

Atasoy Sokak

Aytaç Cadde

Bağlantı Sokak

Bahriye Üçok Cadde

Bandırma Cadde

Boğaziçi Cadde

Bölen Sokak

Çarşıyolu Cadde

Çatallı Sokak

Dögol Cadde

Erturan Sokak

Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Cadde

Kilit Sokak

Mevlana Bulvar

Milas Sokak

Polatlı Cadde

Sınır Sokak

Silahtar Cadde

Taç Cadde

Yeniçiftlik Cadde

Yeşil Sokak

Yukarı Sokak

Ankara Yenimahalle’de Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Ankara Yenimahalle’de Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet