ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Yenimahalle

Ankara Yenimahalle’de Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yenimahalle ilçesi için Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Yenimahalle‘de 25 Mart Mahallesi, Aşağı Yaylalar Mahallesi, Avcılar Mahallesi, Barış Mahallesi, Barıştepe Mahallesi, Beştepe Mahallesi, Burç Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Çiğdemtepe Mahallesi, Demetveler Mahallesi, Demetgül Mahallesi, Emniyet Mahallesi, Ergazi Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gayret Mahallesi, Gazi Mahallesi, Güventepe Mahallesi, Güzelyaka Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kaletepe Mahallesi, Kardelen Mahallesi, Kayalar Mahallesi, Kentkoop Mahallesi, Macun Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Ostim Mahallesi, Özevler Mahallesi, Pamuklar Mahallesi, Ragıp Tüzün Mahallesi, Serhat Mahallesi, Susuz Mahallesi, Tepealtı Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Yeni Batı Mahallesi, Yeşilevler Mahallesi, Yukarı Yahyalar Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yenimahalle’nin mahallelerinin dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yenimahalle’nin Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Sınırsız fiber internet Kablonet, dijital televizyon platformu Kablotv ve Kabloses Kampanyaları hakkında bilgi almak ve abonelik başvurunuz için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek abonelik işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Yenimahalle’den Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Abonelik için iletişim: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Yenimahalle’de Alt Yapının Olduğu Mahalleler

25 Mart Mahallesi
Aşağı Yaylalar Mahallesi, Barış Mahallesi
Beştepe Mahallesi
Burç Mahallesi
Çamlıca Mahallesi
Çarşı Mahallesi
Demetveler Mahallesi
Demetgül Mahallesi
Emniyet Mahallesi
Ergazi Mahallesi
Esentepe Mahallesi
Gayret Mahallesi
Gazi Mahallesi
Güventepe Mahallesi
Güzelyaka Mahallesi
İlkyerleşim Mahallesi
İnönü Mahallesi
Kaletepe Mahallesi
Kardelen Mahallesi
Kayalar Mahallesi
Kentkoop Mahallesi
Macun Mahallesi
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi
Ostim Mahallesi
Özevler Mahallesi
Pamuklar Mahallesi
Ragıp Tüzün Mahallesi
Serhat Mahallesi
Susuz Mahallesi
Tepealtı Mahallesi
Uğur Mumcu Mahallesi
Yeni Batı Mahallesi
Yeşilevler Mahallesi
Yukarı Yahyalar Mahallesi
Yunus Emre Mahallesi