ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Mamak

Ankara Mamak’ta Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Mamak ilçesi için Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Mamak‘da Abidinpaşa Mahallesi, Akdere Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Anayurt Mahallesi, Aşık Veysel Mahallesi, Bahçelerüstü Mahallesi, Balkiraz Mahallesi, Cengizhan Mahallesi, Demirlibahçe Mahallesi, Durali Mahallesi, Ege Mahallesi, Fahri Korutürk Mahallesi, General Zeki Doğan Mahallesi,Gülseren Mahallesi, Gülveren Mahallesi, Harman Mahallesi, Hürel Mahallesi, Kazım Orbay Mahallesi, Şafaktepe Mahallesi, Saimekadın Mahallesi, Şehit Cengiz Topel Mahallesi, Türközü Mahallesi, Üreğil Mahallesinde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Mamak’ın mahallelerinin dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mamak’da Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Sınırsız fiber internet Kablonet, dijital televizyon platformu Kablotv ve Kabloses Kampanyaları hakkında bilgi almak ve abonelik başvurunuz için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek abonelik işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Mamak’tan Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Abonelik için iletişim: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Mamak’ta Alt Yapının Olduğu Mahalleler

Abidinpaşa Mahallesi
Akdere Mahallesi
Akşemsettin Mahallesi
Aşık Veysel Mahallesi
Balkiraz Mahallesi
Cengizhan Mahallesi
Demirlibahçe Mahallesi
Durali Mahallesi
Ege Mahallesi
General Zeki Doğan Mahallesi
Harman Mahallesi
Hürel Mahallesi
Saimekadın Mahallesi
Şafaktepe Mahallesi
Şehit Cengiz Topel Mahallesi
Türközü Mahallesi
Üreğil Mahallesi
Zeki Doğan Mahallesi