ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Karargahtepe Mahallesi

Ankara Keçiören’de Karargahtepe Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Keçiören Karargahtepe Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Karargahtepe Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ankara’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Karargahtepe Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

 

Ahmet Vefik Paşa Cadde

Andaç Sokak

Atış Cadde

Basın Cadde

Billursu Sokak

Çamaltı Cadde

Çavdar Sokak

Gelinkaya Sokak

Gülal Sokak

Halkalı Sokak

Hoşnut Sokak

Komut Sokak

Kumrulu Cadde

Kütükçü Alibey Cadde

Lavanta Cadde

Lületaşı Cadde

Olcay Sokak

Oltu Cadde

Özgürler Cadde

Rençber Sokak

Sanatoryum Cadde

Sarıasma Sokak

Şehit Savaş Bıyıklı Cadde

Şelale Sokak

Tansel Sokak

Tekir Cadde

Ankara Keçiören’de Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Ankara Keçiören’de Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet