ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Kalaba Mahallesi

Ankara Keçiören’de Kalaba Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Keçiören Kalaba Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kalaba Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ankara’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Kalaba Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

 

Ahmet Vefik Paşa Cadde

Amasra Sokak

Ayfer Sokak

Betül Sokak

Beyit Sokak

Beyşehir Cadde

Beyzade Cadde

Bronz Sokak

Çaycuma Cadde

Fatih Cadde

Fedakar Cadde

Fersah Cadde

Figan Sokak

Ganimet Cadde

Gazel Sokak

Granit Sokak

Haliç Cadde

Haneli Cadde

Hopa Cadde

Hoşbeş Sokak

Hünkar Sokak

Hüzün Cadde

Kırca Sokak

Kütükçü Alibey Cadde

Laleli Sokak

Leylak Cadde

Lüleburgaz Cadde

Nesrin Sokak

Nişane Sokak

Sanatoryum Cadde

Şair Sokak

Ankara Keçiören’de Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Ankara Keçiören’de Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet