ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Aşağı Eğlence Mahallesi

Ankara Keçiören’de Aşağı Eğlence Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Keçiören Aşağı Eğlence Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Aşağı Eğlence Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ankara’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Aşağı Eğlence Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

 

Altınoluk Cadde

Arık Sokak

Atadan Cadde

Ayvalı Cadde

Azık Sokak

Bağlum Cadde

Berçin Sokak

Beste Cadde

Çavuşlar Cadde

Doğançay Cadde

Etlik Cadde

Fener Yolu Sokak

General Dr.Tevfik Sağlam Cadde

Giresun Cadde

Karlıova Cadde

Korkmazlar Cadde

Küçükbahçe Cadde

Martı Cadde

Melek Sokak

Mendil Sokak

Mercimek Sokak

Mestan Cadde

Meşeli Sokak

Mimarlar Sokak

Mühendisler Sokak

Özdemir Sokak

Sarar Sokak

Sarayköy Sokak

Sarıyer Sokak

Sazan Cadde

Sivelan Cadde

Susurluk Cadde

Temizel Cadde

Uludere Cadde

Yalıkavak Cadde

Ankara Keçiören’de Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Ankara Keçiören’de Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet