ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

19 Mayıs Mahallesi

Ankara Keçiören’de 19 Mayıs Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Keçiören 19 Mayıs Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

19 Mayıs Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ankara’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

19 Mayıs Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

19 Mayıs Cadde

Alacalı Cadde

Altıncık Sokak

Binay Sokak

Canan Sokak

Cumra Sokak

Çağan Sokak

Çamlık Sokak

Çubuk Sokak

Dağlı Sokak

Durak Sokak

Foça Sokak

Gönülcük Sokak

Gülnihan Sokak

Gün Sazak Cadde

Karaelmas Cadde

Kilyos Cadde

Mustafa Asım Köksal Cadde

Öğün Sokak

Önay Cadde

Özgürlük Cadde

Sakızağacı Cadde

Sanatoryum Cadde

Taşdemir Cadde

Tezol Cadde

Türkay Cadde

Ülkü Cadde

Yunus Emre Cadde

Ankara Keçiören’de Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Ankara Keçiören’de Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet