ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Keçiören

Ankara Keçiören’de Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Keçiören ilçesi için Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Keçiören‘de 19 Mayıs Mahallesi, Aşağı Eğlence Mahallesi, Ayvalı Mahallesi, Çiçekli Mahallesi, Emrah Mahallesi, Etlik Mahallesi, Güçlükaya Mahallesi, İncirli Mahallesi, Kalaba Mahallesi, Karargahtepe Mahallesi, Kavacık Subayevleri Mahallesi, Kuşcağız Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Şehit Kubilay Mahallesi, Tepebaşı Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yükseltepe Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Keçiören’in mahallelerinin dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablotv (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Keçiören’de Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Sınırsız fiber internet Kablonet, dijital televizyon platformu Kablotv ve Kabloses Kampanyaları hakkında bilgi almak ve abonelik başvurunuz için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek abonelik işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Keçiören’den Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Abonelik için iletişim: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Keçiören’de Alt Yapının Olduğu Mahalleler

19 Mayıs Mahallesi
Aşağı Eğlence Mahallesi
Ayvalı Mahallesi
Çiçekli Mahallesi
Emrah Mahallesi
Etlik Mahallesi
Güçlükaya Mahallesi
İncirli Mahallesi
Kalaba Mahallesi
Karargahtepe Mahallesi
Kavacık Subayevleri Mahallesi
Kuşcağız Mahallesi
Sancaktepe Mahallesi
Subayevleri Mahallesi
Şehit Kubilay Mahallesi
Tepebaşı Mahallesi
Yayla Mahallesi
Yükseltepe Mahallesi