ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Oran Mahallesi

Ankara Çankaya’dan Oran Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Çankaya Oran Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Oran Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ankara’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Oran Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

 

807 Sokak

A.Fuat Cebesoy Cadde

Ahmet Rüstem Cadde

Arif Nihat Asya Sokak

Elif Naci Sokak

Eşref Özant Sokak

Faik Öztırak Cadde

Ferit Recai Ertuğrul Cadde

Hamdullah Suphi Tanrıöver Sokak

Hayri Çeçen Cadde

Hilmi Çayıroğlu Cadde

H.Mustafa Beynam Sokak

İsmet Eker Sokak

Kudüs Cadde

Mustafa Fehmi Gerçeker Sokak

Ömer Mümtaz Tambi Sokak

Rafet Canıtez Cadde

Rasih Kaplan Sokak

Sabit Sağıroğlu Cadde

Sabri Kınınç Sokak

Şehit Hakan Kandemir Sokak

Şemsettin Bayramoğlu Sokak

Turan Güneş Bulvar

Ümit Yaşar Sokak

Yılmaz Çolpan Sokak

Zekai Apaydın Cadde

Zülfü Tigrel Cadde

Ankara Çankaya’da Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Ankara Çankaya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet