ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Maltepe Mahallesi

Ankara Çankaya’dan Maltepe Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Çankaya Maltepe Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Maltepe Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ankara’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Maltepe Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

 

Akıncılar Sokak

Çatal Sokak

Döngel Sokak

Gazi Mustafa Kemal Bulvar

Gençlik Cadde

Güzaltan Sokak

Kırağı Sokak

Kızılcık Sokak

Müjde Sokak

Necatibey Cadde

Neyzen Tevfik Sokak

Onur Cadde

Ömer Seyfettin Sokak

Özveren Cadde

Savaş Sokak

Süleymanbey Cadde

Şehit Bahadır Demir Sokak

Şehit Bilgin Sokak

Şehit Çetin Görgü Sokak

Şehit Danış Tunalıgil Sokak

Şehit Erdönmez Sokak

Şehit Gönenç Cadde

Şehit İsmail Erez Sokak

Şehit Mehmet Baydar Sokak

Yayla Sokak

Ankara Çankaya’da Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Ankara Çankaya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet