ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Kazım Özalp Mahallesi

Ankara Çankaya’da Kazım Özalp Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Çankaya Kazım Özalp Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kazım Özalp Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ankara’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Kazım Özalp Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Çankaya Cadde

Filistin Cadde

Hafta Sokak

Hirfanlı Sokak

Ilgaz Sokak

İlkadım Sokak

İzci Sokak

Karaca Sokak

Kehribar Cadde

Kelebek Sokak

Kırçiçeği Sokak

Kızkulesi Sokak

Koza Cadde

Kuleli Cadde

Kumkapı Sokak

Küçüksu Sokak

Mahatma Gandi Cadde

Nene Hatun Cadde

Rabat Sokak

Reşit Galip Cadde

Şairler Sokak

Uğur Mumcu Cadde

Ziaur Rahman Cadde

Ankara Çankaya’da Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Ankara Çankaya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet