ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Kavaklıdere Mahallesi

Ankara Çankaya’da Kavaklıdere Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Çankaya Kavaklıdere Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kavaklıdere Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ankara’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Kavaklıdere Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

 

Atatürk Bulvar

Bağış Sokak

Ballı Sokak

Balo Sokak

Bankacı Sokak

Bardacık Sokak

Bestekar Cadde

Beykoz Sokak

Bilezik Sokak

Binektaşı Sokak

Büklüm Cadde

Esat Cadde

Güfte Cadde

Güvenlik Cadde

Hacıyolu Sokak

Havuzlu Sokak

Işıkyolu Cadde

John F. Kennedy Cadde

Karanfil Sokak

Kızılırmak Cadde

Konur Sokak

Nevzat Tandoğan Cadde

Olgunlar Cadde

Paris Cadde

Tunalı Hilmi Cadde

Tunus Cadde

Yalım Sokak

Ankara Çankaya’da Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Ankara Çankaya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet