ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Harbiye Mahallesi

Ankara Çankaya’dan Harbiye Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Çankaya Harbiye Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Harbiye Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ankara’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Harbiye Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Bayram Çıtak Sokak

Çetin Emeç Bulvar

Dikmen Cadde

Dikmen Cd.

Hürriyet Cadde

İlke Cadde

Karşıyaka Sokak

Mimar Cadde

Nadir Sokak

Nakış Sokak

Niğde Sokak

Nisan Sokak

Salkımsöğüt Cadde

Sokullu Mehmetpaşa Cadde

Sülün Sokak

Şehit Alaattin Saraç Yakupoğlu Sokak

Tavuskuşu Cadde

Vanilya Sokak

Veda Sokak

Vezinli Sokak

Veznedar Sokak

Vişnedalı Sokak

Zaman Sokak

Zarif Sokak

Zerrin Sokak

Zincirli Sokak
Ankara Çankaya’da Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?

Ankara Çankaya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet