ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Çankaya Mahallesi

Ankara Çankaya’dan Çankaya Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Çankaya , Çankaya Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çankaya Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ankara’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Çankaya Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

27 Aralık Sokak

Ahmet İhsan Sokak

And Sokak

Atatürk Bulvar

Bükreş Cadde

Çankaya Cadde

Cemal Nadir Sokak

Cinnah Cadde

Çobanyıldızı Sokak

Ebuziya Tevfik Sokak

Farabi Sokak

Fatma Aliye Sokak

Galip Dede Sokak

Göreme Cadde

Hüseyin Rahmi Sokak

İran Cadde

Kabataş Sokak

Katip Çelebi Cadde

Kilis Sokak

Kuloğlu Sokak

Mahmut Yesari Sokak

Nergiz Sokak

Nilgün Sokak

Prof. Dr. Aziz Sancar Cadde

Sedat Simavi Sokak

Şehit Ersan Cadde

Simon Bolivar Cadde

Üsküp Cadde

Ziaur Rahman Cadde

Ankara Çankaya’da Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Ankara Çankaya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet