ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Aziziye Mahallesi

Ankara Çankaya’dan Aziziye Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Çankaya Aziziye Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Aziziye Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ankara’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Aziziye Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Ahenk Sokak

Andrey Karlov Sokak

Bürümcük Sokak

Cinnah Cadde

Dede Korkut Cadde

Enis Behiç Koryürek Sokak

Fuar Cadde

Havva Sokak

Hoşdere Cadde

Kırkpınar Sokak

Komşu Sokak

Kuloğlu Sokak

Kuşkondu Sokak

Kuzgun Cadde

Mesnevi Cadde

Muzaffer Sarısözen Sokak

Pak Sokak

Pilot Sokak

Piyade Sokak

Platin Sokak

Portakalçiçeği Cadde

Refik Belendir Sokak

Şair Baki Cadde

Şair Nedim Sokak

Şair Nefi Sokak

Vali Doktor Reşit Sokak

Wılly Brand Sokak

Ankara Çankaya’da Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Ankara Çankaya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet