ABONELİK İÇİN 0 850 888 0 126

Ayrancı Mahallesi

Ankara Çankaya’dan Ayrancı Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Çankaya Ayrancı Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ayrancı Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ankara’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Ayrancı Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

284 Sokak

Ali Dede Cadde

Çalgı Cadde

Dikmen Cadde

Elçi Cadde

Gökdere Sokak

Güleryüz Sokak

Güvenlik Cadde

Güzelyalı Cadde

Hoşdere Cadde

Karlıkayın Sokak

Kuveyt Cadde

Kuzgun Cadde

Meneviş Sokak

Mesnevi Cadde

Nazilli Cadde

Ömür Sokak

Örgü Sokak

Reşat Nuri Cadde

Şair Baki Cadde

Şair Nazım Cadde

Şehit Mahir Turan Cadde

Selimiye Cadde

Tezel Sokak

Tirebolu Sokak

Tomurcuk Sokak

Uçarlı Cadde

Yaylagül Sokak

Yazanlar Sokak

Ankara Çankaya’da Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Ankara Çankaya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet